Перед дитячим святом багатьох батьків турбує питання:

  • де знайти прокат дитячих карнавальних костюмів у Львові?
  • хто пропонує оренду дитячого і дорослого карнавального одягу?

Виберіть костюм за фото, ознайомтесь з умовами прокату та зателефонуйте нам.

Дзвоніть
(032) 247-05-84, (093) 458-19-28, (096) 489-80-81

Карнавальні костюми у Львові


Умови прокату карнавальних костюмів у Львові

1.     Вартість прокату за 1 добу та завдатку залежить від категорій:

  • ДИТЯЧІ КОСТЮМИ (86-128 см)
  • ПІДЛІТКОВІ КОСТЮМИ (134-146 см)
  • ДОРОСЛІ КОСТЮМИ
  • Ошатні нарядні сукні
  • Аксесуари, перчатки, головні убори, маски, перуки (окремо в прокат не здаються).

Костюми бронюємо та відкладаємо лише по завдатку.

2. Термін прокату обумовлюється у кожному конкретному випадку. У випадку, якщо ви не повертаєте костюм у вказаний термін, завдаток не повертається.

3. При прокаті костюму на термін менше 1 доби вартість прокату вважається як за одну добу.

4. При отриманні костюму ви залишаєте завдаток (не є вартістю костюму) плюс ціна прокату. Завдаток повертається вам при поверненні костюму.

5. Клієнт зобов’язаний повернути костюм у тому ж стані, у якому він був виданий. Тому при отриманні костюму ви повинні відмітити недоліки костюму, якщо такі є.

6. У випадку невеликих! забруднень чи дрібних! пошкоджень костюму, його відновлення проводиться за ваш рахунок (сума визначається для кожного конкретного випадку). У випадку серйозного пошкодження костюму завдаток за костюм не повертається.

7. Потрібний  вам костюм бажано забронювати завчасно до зазначеної дати, тоді ми можемо гарантувати, що даний костюм буде надано саме вам на цю дату.

8. Щоби забронювати костюм, потрібно внести завдаток у розмірі 100 грн за дитячий,підлітковий костюм, та повну вартість прокату за дорослий костюм чи святкову сукню. Якщо за не залежними від нас причинами, ви бажаєте відмовитись від оренди – завдаток не повертається.

9. Костюми категорично забороняється прати, чистити, самостійно ремонтувати та підганяти під «розмір».

Дякуємо за розуміння.


Зрозуміло, що будь-яке свято для дитини, чи то Миколая чи Новий рік, Зустріч весни чи проводи Осені – це дивовижне дійство, яке вона очікує з нетерпінням. Особливо люблять діти перетворюватись у різноманітних тваринок, мешканців зимового лісу та казкових персонажів, а допомагають їм це зробити дитячі карнавальні костюми.

Фото: “КАРНАВАЛЬНІ КОСТЮМИ”

Дитячі карнавальні костюми, які ви побачите на наших фото – це яскраве свято та чудовий настрій і для дітей, і для дорослих. І не важливо, для якого це свята – Новий рік, День народження, Хелоуін (Геловін), свято у садочку, школі чи вдома. Наші карнавальні костюми для дітей – це справжній казковий світ, у якому зустрічаються Ангели та Принцеси, Клоуни та Пірати, Царі та Звіздарі, Котики, Бджілки, Сніжинки, Білочки та Зайчики. У нас ви можете замовити дитячі костюми напрокат у Львові.

Фото: “Тематичні костюми для дорослих”