Весілля

Весілля – дуже важлива подія у житті кожної людини. І хочеться, аби цей день запам’ятався як особливий, святковий і не дуже заклопотаний. А яке ж весілля без турбот та організаційних питань? Усе це ми з задоволенням візьмемо на себе. Головне для нас –  допомогти Вам вирішити організаційні питання: де і що можна замовити, купити, де провести весілля. Ми знаємо все про сучасну весільну моду та ювелірні прикраси, про квіти,букети, весільні авто та святкові феєрверки, відео та фото зйомку, найкращі ведучі та музики працюють з нами.

А ще за довгі роки співпраці з салонами суконь, ювелірними галереями та фотостудіями ми отримали знижки, якими з радістю поділимось з Вами.

Витратити шалену суму на святкування весілля – річ буденна та не для всіх. Адже не завжди ми можемо відсвяткувати цю знаменну дату так, як омріяли з дитинства. Аби весілля вийшло веселим та запам’яталось, сума не лякала космічними цифрами, а організація не забирала багато часу та сил, найкраще звернутись за допомогою до професіоналів – Компанії ТристарІвент – адже саме у нас працюють фахівці, для яких проведення свят – приємні професійні обов’язки.

 Пропонуємо Вам декілька варіантів проведення весілля.

(більше…)

Коментарі Вимкнено до Весілля

Корпоратив від Тристар

Сьогодні для багатьох компаній організація корпоративних свят стала традицією, адже такі заходи не лише підносять престиж підприємства, а й сприяють створенню особливого мікроклімату в команді.

Корпоративні заходи – вагомий внесок у розвиток корпоративної культури та цінностей компанії, це одне з рішень для згуртування колективу, об’єднання компанії, прекрасний спосіб краще пізнати своїх колег і просто добре відпочити командою.

Компанію створюють власники, співробітники компанії забезпечують її ріст і розвиток, приносять своєю працею бажаний прибуток і зростання, результативність-для власників та керівництва, для себе – зарплату і задоволення від успішно виконаної роботи, комфортної та цікавої співпраці в колективі. Колектив компанії – це співробітники, де кожен виконує своє завдання; кожен з них-індивідуальність, з особливим характером, спеціальними знаннями і досвідом роботи, його результат частина досягнення цілої команди. Збереження єдиної дружньої атмосфери, позитивних взаємовідносин і уваги кожного до роботи не лише своєї а й колег – усе це підсилить командний дух.

Корпоративний захід від Тристар зробить вашу команду ще міцнішою.

(більше…)

Коментарі Вимкнено до Корпоратив від Тристар