Дитяча модельна агенція 3STARKIDS (Львів) – це комплексний підхід до розвитку дитини та перша сходинка на шляху до успіху.

Діти часто не вміють володіти своїм тілом, не можуть відкрити в собі деякі таланти, не в силах справитись з комплексами , невпевненістю, стидливістю. Викладачі нашої модельної школи з задоволенням допоможуть у цьому діткам.

Основна задача нашої школи — всесторонній розвиток дитини.

ДИТЯЧА МОДЕЛЬНА АГЕНЦІЯ

Малюки та підлітки, завдяки заняттям, стають не лише пластичними, вчаться володіти своїм тілом, отримують красиву осанку та гнучкість. Окрім цього  наші учні стають більш життєрадісними, певнішими у собі,  розвивають фантазію, під час ігрових занять вчаться спілкуватись  між собою, перемагають свої комплекси.

І зрозуміло, для когось з дітей дитяча модельна агенція 3STARKIDS стане початком в кар’єрі моделі чи актора. Для цього нами регулярно проводяться кастинги для дітей різного віку, професійні фотозйомках, рекламних проектах…

Протягом 3 семестрів діти отримають найрізноманітніші навики та знання, котрі стануть їм у нагоді  не лише в роботі моделлю, а й в звичайному повсякденному житті.

Дефіле

Саме завдяки цьому предмету дитина навчиться декільком стилям ходи для показу одягу: класичне дефіле, спортивні та шоу покази. Ці навички є дуже необхідними як для майбутніх моделей, так у житті будь-якої дівчини – вона вчиться бути граціозною та розкутою.

Этикет

Це знання, які потрібні кожній людині, незалежно від її віку чи статі. Досвідчені педагоги з етикету навчать правильно себе поводити  у різних життєвих ситуаціях, збагатять загальну культуру, ознайомлять з традиціями та вимогами до правил поведінки. Завдяки заняттям етикету дитина стає вихованішою, і я к наслідок більш впевненою у собі. Адже далеко не всі знають, як поводити себе у кафе, музеї чи театрі.

Хореографія

Заняття по хореографії проходять в ігровій формі, діти із задоволенням вивчають різноманітні стилі танців, вчаться володіти своїм тілом. Також у комплекс входять вправи на розтяжку, для укріплення різних груп м’язів.  А крім усього цього, діти на заняттях хореографією отримують заряд позитивних емоцій, вчаться любити своє тіло, стають енергійними та безпосередніми.

Акторська майстерність

Усі діти люблять бути артистами, із задоволенням грають у домашніх виставах. На заняттях по акторській майстерності досвідчений викладач навчить їх тонкощам гри на сцені, позбавлять сором’язливості та страху перед аудиторією, допоможуть правильно себе показати та грати щиро. У результаті навчання діти стають розкутими, розвивають фантазію та уяву.

Наші юні актори вчаться правильно викладати свої думки, володіти голосом, розмовляти виразно та переконливо. Навчання сценічної мови вчить виражати свої емоції навіть тих діток, які відрізняються деякою сором’язливістю та замкнутістю.

Фото-клас

На цих заняттяї діти вчаться правильно поводити себе перед камерою, не стидатися та не зажиматися, не боятися її. Це один з основних навиків моделі, і саме цьому в ігровій формі, ненав’язливо та ефективно, вчать у дитячій модельній агенції 3STARKIDS.

Основи модельного бізнесу (термінологія для старшої групи)

Основні терміни та правила, якими користуються у модельних агентствах, на показах, на фотосесіях. Дівчата  будуть знати, як відрізнити бук від бутіка, композитку від контрольки, що таке кастинг та портфоліо.

Навчання у дитячому модельному агентстві 3STARKIDS не лише ефективне та корисне, а й цікаве та вигідне.

За допомогою  модельного агентства 3STARKIDS вже не одна дівчина знайшла себе та стала щасливішою. Не забирайте цього і у своєї дитини. Ми раді кожному новому учню та кожним мамі чи татові…

Випускники агенції беруть участь:

  • на виставках
  • у промоакціях
  • на презентаціях
  • у модних показах одягу (робота  з відомими дитячими магазинами)
  • у фотозйомках
  • на шоу та виставах.

 

Заняття проходять щосуботи у першій половині дня, згідно розкладу. Після закінчення усім видають дипломи.